In 2023 (en opnieuw in 2025) is het zover. D-day. De brand managers van Coca-Cola presenteren hun sales kick-off in een volle Brabanthal van Leuven. 1200 collega’s verwachten een dag vol inspiratie. En 1 van die 1200 aanwezigen glundert. Want Geert ziet een wervelende show die hij presentatietechnisch mee mocht voorbereiden.
Feedback is the breakfast of champions.
Laten we duidelijk zijn. De brand managers presenteren best al goed tijdens de 3 voorbereidende trainingen. We filmen elke oefensessie, schaven mee aan de storytelling en geven individuele en constructieve feedback met onze checklist. Elke presentator kijkt ook met Ʃn zonder geluid naar zijn eigen opnames. Zo zien we enkele quick wins tijdens de feedbacksessies.
From good to great.
Want er verandert heel wat op een groot podium. Daar bereiden we ze extra op voor. Typische moeilijkheden:
šļø Te snel spreken & blijven bewegen
𤨠De āthinking faceā, ook als je niet spreekt
š„¶ Freezen met 2400 ogen op je
En ook de kracht van slimme handgebaren en de Clinton-box. De brand managers pikken het snel op. De review van Stijn? “Bij Coca-Cola vinden we de totaalbeleving top. Slimme inzichten met directe implementatie. Een stevige aanrader om te groeien als professional Ć©n team.”